Shitet, Apartament 1+1, Fresku, Tiranë

37,000 €

ID: OPP+18458
Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiApartment
  • IDOPP+18458
  • Siperfaqja bruto64m2
  • Kat5
  • Numri i dhomave1
  • Tualete1
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime569

Pershkrimi

Shitet, Apartament 1+1, në Fresk, rruga Muhamet Deliu, pranë shkollës 17 shkurti.
Informacion mbi pronën:
• Sipërfaqja totale: 63.8 m2.
• Kati i 5-të.
• Orientim perëndim.
Organizimi:
Ambjent ndenjie, ambjent gatimi, dhomë gjumi, tualet dhe ballkon.
Cilësime të tjera:
• Totalisht i investuar
• Bosh
• Ndërtim i ri.
• Me hipotek
• Sipërfaqe e shfrytëzuar në maksimum dhe organizim perfekt.
• Punime cilësore.
• Ndriçim natyral.
• Me ashensor.
Për ta vizituar na kontaktoni

Dorian Duka
Dorian Duka
Future Home Opportunity +