Shitet, Apartament 2+1, Stacioni i Trenit

85,000 €

ID: OPP11049
Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiApartment
  • IDOPP11049
  • Siperfaqja103m2
  • Kat5
  • Numri i dhomave3
  • Tualete2
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime378

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1 tek "Stacioni i Trenit" . Apartamenti ndodhet në katin e 5 banim të një pallati 7 katësh. Apartamenti ka sipërfaqe totale prej 103 m2 dhe është i organizuar në një sallon ndenje, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon . Orientimi i mundëson shtëpisë ndriçim përgjatë gjithë ditës. Vendodhja e favorshme bën të mundur aksesimin e faciliteteve që ofron zona. Apartamenti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për ta vizituar na kontaktoni!

Ervis Kraba
Ervis Kraba
Future Home Opportunity