Qera, Ambient, Sheshi Willson

3,800 € /muaj

ID: OPP11051
Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiCommercial
  • IDOPP11051
  • Siperfaqja380m2
  • Kat6
  • Numri i dhomave0
  • Tualete4
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime263

Pershkrimi

Jepen me qera 4 ambiente tek Sheshi Willson, një nga zonat më të mira të Tiranës, atë të bllokut, afër linjave të transportit urban, taxi, exchange, postës, supermarketeve e shumë bizneseve, dyqaneve dhe faciliteteve të llojeve të ndryshme . Ambientet janë të pozicionuar në katin 6 me sipërfaqe 95 m2 secili. Ambientet janë të investuar me sistem kondicionimi. Ambienti është open space dhe mund të jepet me qera i pa ndarë me sipërfaqe 380 m2. Secili ambibient ka tualet më vete. Ndodhet në një qendër biznesi të standarteve bashkëkohore që ofron furnizim non-stop me energji elektrike në kapacitetetin optimal 230 volt, ujë 24 ore, ajër të kondicionuar, pastrimin e ambjenteve të përbashkëta e shumë shërbime të tjera plotësuese si sallë konferencash, bar/restorant brenda godinës, etj. Recepsioni është në shërbim nga ora 8:00 - 21:00 nga e hëna në të premte, dhe 8:00 - 18:00 të shtunën. Shërbimi i ruajtjes së godinës është 24/24 orë. Hyrja është e lirë 24/24 orë. Objekti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për ta vizituar na kontaktoni!

Ervis Kraba
Ervis Kraba
Future Home Opportunity