Shitet, Lokal, Pezë

800,000 €

ID: OPP11055
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiBar / Restaurant
  • IDOPP11055
  • Siperfaqja1025m2
  • Kat
  • Numri i dhomave0
  • Tualete5
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime284

Pershkrimi

Lokali ndodhet në "Pezë". Godina ka strukturë 2 katëshe me sipërfaqe ndërtimi 1025m2 dhe 4000 m2 truall . Ambienti është i organizuar në 2 salla , 2 kuzhina, 5 tualete, 2 magazina, 2 stalla Lokali aktualish është në gjendje pune, është i investuar me sistem konicionimi dhe aspirimi . Ambieti ofron mundësi zhvillimi kryesisht për agroturizëm. Për ta vizituar na kontaktoni!

Klodian Sinani
Klodian Sinani
Future Home Opportunity