Shitet Shtëpi, Kashar

65,000 €

ID: OPP11057
Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiHouse
  • IDOPP11057
  • Siperfaqja250m2
  • Kat
  • Numri i dhomave3
  • Tualete1
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime507

Pershkrimi

Shitet shtëpi në"Kashar". Shtëpia ka strukturë 1 katëshe. Banesa ka sipërfaqe totale 250 m2 (80 m2 janë ndërtim). Shtëpia është e organizuar në 2 dhoma gjumi, 1 ambient ndenjie, ambient gatimi dhe 1 tualet . Vila disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Orientimi lindje i mundëson shtëpisë ndriçimr gjate gjithë ditës. Vendodhja e favorshme bën të mundur aksesimin e faciliteteve që ofron zona. Për ta vizituar na kontakto

Klodian Sinani
Klodian Sinani
Future Home Opportunity