Shitet, Apartament 2+1, Stacioni i Trenit

77,775 €

ID: OPP11058
Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiApartment
  • IDOPP11058
  • Siperfaqja92m2
  • Kat5
  • Numri i dhomave3
  • Tualete2
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime501

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1 tek "Stacioni i Trenit" . Apartamenti ndodhet në katin e 5 banim të një pallati 7 katësh. Apartamenti ka sipërfaqe totale prej 91.5 m2 dhe është i organizuar në një sallon ndenje, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon . Orientimi veri-lindje i mundëson shtëpisë ndriçim përgjatë gjithë ditës. Vendodhja e favorshme bën të mundur aksesimin e faciliteteve që ofron zona. Apartamenti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për ta vizituar na kontaktoni!

Ervis Kraba
Ervis Kraba
Future Home Opportunity