Shitet,Ambjent,Unaza E Re

450,000 €

ID: future11071
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiCommercial
  • IDfuture11071
  • Siperfaqja142m2
  • Kat0
  • Numri i dhomave0
  • Tualete1
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime948

Pershkrimi

Shitet ambjent në zonen e Unazes Se Re,tek Rotondo e Pare,buze rruge. Ambjenti është i pozicionuar në katin 0 me sipërfaqe totale prej 141.5 m2. Ambjenti mund të përdoret për një sërë aktivitetesh. Ambjenti disponon hipoteke dhe aktualisht eshte i lene me qera ne vleren 2000 euro.Për ta vizituar na kontaktoni!

Fatjon Hysenbelliu
Fatjon Hysenbelliu
Future Home Unaza