Qera, Ambient, Rruga e Elbasanit

1,100 € /muaj

ID: OPP11074
Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiCommercial
  • IDOPP11074
  • Siperfaqja188m2
  • Kat2
  • Numri i dhomave0
  • Tualete2
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime330

Pershkrimi

Jepet me qera ambient tek "Rruga e Elbasanit". Ambienti është i pozicionuar në katin 2 me sipërfaqe 188 m2. Ambienti është i investuar me sistem kondicionimi dhe është i organizuar në një sallë të madhe, 2 dhoma zhveshjeje dhe 2 tualete. Objekti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Ambienti aktualisht funksionon si palestër. Së bashku me ambientin shitet edhe biznesi. Pajisjet janë në gjendje shumë të mirë, palestra ka klientelë të ngritur prej disa vitesh. Për ta vizituar na kontaktoni!

Klodian Sinani
Klodian Sinani
Future Home Opportunity