Shitet, Vilë, Liqeni i Thatë, Tiranë.

1,200,000 €

ID: PRI+11076
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiVilla
  • IDPRI+11076
  • Siperfaqja500m2
  • Kat2
  • Numri i dhomave6
  • Tualete2
  • Dokumentimi Ne proces hipotekimi
  • Shikime654

Pershkrimi

Vila është e pozicionuar në zonën e Liqenit të Thatë. Informacion mbi Vilën: Sipërfaqja e vilës: 500 m2 • Oborr 1200m2 • Kati -1 është 160 m2 dhe disponon: • Salloni Ndenjes • Ambjenti i gatimit • 2 Dhoma gjumi • 2 Tualete • Kati i parë është 170 m2 dhe disponon : • Salloni Ndenjes • Ambjenti i gatimit • 2 Dhoma gjumi • 2 Ballkone • 1 Tualet • Kati i dytë është 170 m2 dhe disponon: • 4 Dhoma gjumi • 2 Tualete • 2 Ballkone • Vila është e mobiluar e investuar me punime shumë cilësore, me dritare dopio xham • Sistem kaldaje, me gaz dhe me ngrohje nga oxhaku • Cati druri e shfrytezueshme • Vila ka nje punishte, vend parkimi,dhe depo • Vila ndodhet në një zonë të qetë për banim dhe e aksesueshme në qytet • Për ta vizituar na kontaktoni!

Ismail Uku
Ismail Uku
Future Home Priority