Shitet,Ambjent,Unaza E Re

115,000 €

ID: future11079
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiCommercial
  • IDfuture11079
  • Siperfaqja75m2
  • Kat1
  • Numri i dhomave0
  • Tualete1
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime227

Pershkrimi

Shitet ambjent ne Unaze Te Re,prane bar "2 Palmat". Ndodhet në katin perdhe dhe ka sipërfaqe 75 m2. Ambjenti disponon: •Hapesira te bollshme • Hyrje te dedikuar •Tualetin • Fasade xhami• Opsion ideal investimi •Me hipoteke •Shitet edhe biznesi ne vleren 10000 euro. Për ta vizituar na kontaktoni!

Bekim Cengu
Bekim Cengu
Future Home Unaza