Qera, Hotel , Autostrada Tirane-Durres

2,500 € /muaj

ID: 11084
Alt Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiHotel
  • ID11084
  • Siperfaqja3250m2
  • Kat
  • Numri i dhomave24
  • Tualete0
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime788

Pershkrimi

Hoteli Ndodhet ne Autostraden Tirane-Durres
➡️ •Hoteli ndodhet në një ndër zonat më të frekuentuara dhe të preferuara në Tiranë dhe pranë Aeroportit Nënë Tereza.
➡️ •Hoteli është ndërtim I viteve te fundit ka strukturë 4-katëshe. Sipërfaqe ndërtim 2.100 m2 dhe sipërfaqe truall 3.500 m2. Hoteli Disponon : •Bar-Restorant Recepsion • 21 Dhoma secila me tualet • 3 Suita • 1 Pishine 220 m2 • Palester • Poste parkimi • Me ashensor • Oborr me bime decorative. Hoteli eshte i mobiluar.•Për ta vizituar na kontaktoni

Armando Misku
Armando Misku
Future Home Property