Shitet, Apartament 1+1, Stacioni i Trenit

48,000 €

ID: OPP11094
Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiApartment
  • IDOPP11094
  • Siperfaqja53m2
  • Kat4
  • Numri i dhomave2
  • Tualete1
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime230

Pershkrimi

Shitet apartament 1+1 tek "Stacioni i Trenit" . Apartamenti ndodhet në katin e 4 banim të një pallati ekzistues. Apartamenti ka sipërfaqe totale prej 53 m2 dhe është i organizuar në një sallon ndenje, ambient gatimi, 1 dhomë gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon . Orientimi veri-perëndim i mundëson shtëpisë ndriçim përgjatë gjithë ditës. Vendodhja e favorshme bën të mundur aksesimin e faciliteteve që ofron zona. Apartamenti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për ta vizituar na kontaktoni!

Klodian Sinani
Klodian Sinani
Future Home Opportunity