Shitet, Apartament 2+1, Pogradec

115,000 €

ID: OPP11110
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiApartment
  • IDOPP11110
  • Siperfaqja180m2
  • Kat5
  • Numri i dhomave3
  • Tualete1
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime462

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1 tekbulevardi "Europa" në qytetin e Pogradecit . Apartamenti ndodhet në katin e 5 banim të një pallati të ri. Apartamenti ka sipërfaqe totale prej 180 m2 dhe është i organizuar në një sallon ndenjie, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon . Orientimi jug-perëndim i mundëson shtëpisë ndriçim përgjatë gjithë ditës. Vendodhja e favorshme bën të mundur aksesimin e faciliteteve që ofron zona. Apartamenti është në proces hipotekimi. Për ta vizituar na kontaktoni!

Aliona Totaj
Aliona Totaj
Future Home Opportunity