Shitet, Apartament Duplex Rezidenca Kodra e Diellit 1, Tiranë.

310,000 €

ID: PRI+11113
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiDuplex
  • IDPRI+11113
  • Siperfaqja185m2
  • Kat1
  • Numri i dhomave4
  • Tualete2
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime775

Pershkrimi

Duplexi është i pozicionuar tek Rezidenca Kodra e Diellit 1.Informacion mbi apartamentin: •Ndërtim i Ri • Kati i 1 • Sipërfaqa e apartamentit 185 m2 • Organizimi: Kati i 1 disponon: • Sallonin e ndenjes • Ambjenti i Gatimit • 1 Tualet • Verandë • Kati i 2 disponon: • Sallonin e ndenjes • 3 Dhoma gjumi • Verandë • Sallon ndenje • 1 Ballkon • 1 Tualet • I investuar • I shtruar me parket • Mobilim i Ri • Sistem kondicionimi • Ndriçim Natyral • Disponon certifikatë pronësie • Pamje e bukua nga Tirana • Zonë e aksesueshme në qytet dhe e preferuar për banim • Për ta vizituar na kontaktoni!

Olges Dervishaj
Olges Dervishaj
Future Home Priority +