Shitet, Ambjent, Stadiumi Qemal Stafa

2,090,000 €

ID: future11131
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiCommercial
  • IDfuture11131
  • Siperfaqja550m2
  • Kat
  • Numri i dhomave0
  • Tualete0
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime215

Pershkrimi

Ambjenti është i pozicionuar tek zona e Stadiumit "Qemal Stafa". Informacion mbi ambjentin: • Kati i parë • Sipërfaqja totale : 550 m2 . Ambjenti është ne zhvillim dhe siperfaqja mund te menaxhohet sipas deshires. Detaje te tjera: • Lokacion të favorshëm • Buzë rruge • Hapësirë e bollshme • Kubaturë e rregullt •Mundësi të ndryshme shfrytëzimi per banim dhe tipologji te ndryshme biznesi • I pozicionuar ne nje nder zonat me elitare te qytetit . Për ta vizituar na kontaktoni!

Fatjon Hysenbelliu
Fatjon Hysenbelliu
Future Home Unaza