Qera, Apartament 2+1, Rruga Siri Kodra

400 € /muaj

ID: OPP11135
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiApartment
  • IDOPP11135
  • Siperfaqja140m2
  • Kat6
  • Numri i dhomave3
  • Tualete2
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime252

Pershkrimi

Jepet me qera apartament 2+1 tek rruga "Siri Kodra". Apartamenti ndodhet në katin e 6 banim të një pallati të ri. Apartamenti ka sipërfaqe totale prej 140 m2 dhe është i organizuar në një sallon ndenjie, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone. Apartamenti është i mirë mobiluar. Orientimi jug-perëndim i mundëson shtëpisë ndriçim përgjatë gjithë ditës. Vendodhja e favorshme bën të mundur aksesimin e faciliteteve që ofron zona. Apartamenti është i pajisur me dokumentacion të rregullt hipotekor. Për ta vizituar na kontaktoni!

Aliona Totaj
Aliona Totaj
Future Home Opportunity