Shitet, Apartament 3+1, Selvia

130,000 €

ID: OPP11136
Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiApartment
  • IDOPP11136
  • Siperfaqja115m2
  • Kat7
  • Numri i dhomave4
  • Tualete2
  • Dokumentimi Ne proces hipotekimi
  • Shikime203

Pershkrimi

Shitet apartament 3+1 tek "Selvia" . Apartamenti ndodhet në katin e 7 banim të një pallati të ri. Apartamenti ka sipërfaqe totale prej 115 m2 dhe është i organizuar në një sallon ndenje, ambient gatimi, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone . Orientimi veri-lindje-perëndim i mundëson shtëpisë ndriçim përgjatë gjithë ditës. Vendodhja e favorshme bën të mundur aksesimin e faciliteteve që ofron zona. Apartamenti është në proces hipotekimi. Për ta vizituar na kontaktoni!

Klodian Sinani
Klodian Sinani
Future Home Opportunity