Shitet, Tokë, Paskuqan

340,000 €

ID: OPP11139
Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiLand
  • IDOPP11139
  • Siperfaqja3400m2
  • Kat
  • Numri i dhomave0
  • Tualete0
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime171

Pershkrimi

Shitet tokë në "Paskuqan",pranë rrugës kryesore. Toka ka sipërfaqe totale 3400 m2 dhe shitet me 100 euro/ m2. Prona është e pajisur me dokumentacion të rregullt hipotekor.Për më tepër na kontaktoni!

Aliona Totaj
Aliona Totaj
Future Home Opportunity