Shitet, Apartament 2+1, Kompleksi Foleja e Gjelbër, Zogu i Zi

116,600 €

ID: 11146
Alt Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiApartment
  • ID11146
  • Siperfaqja101m2
  • Kat4
  • Numri i dhomave3
  • Tualete2
  • Dokumentimi Ne proces hipotekimi
  • Shikime818

Pershkrimi

Shitet, apartament në zonën Zogu I Zi tek Kompleksi Foleja e Gjelbër. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 banim me pamje nga brenda kompleksit dhe siperfaqe 101.4 m2. Oragnizimi: Salloni I ndenjes, ambjenti gatimit, 2 dhoma gjumi , 2 tualete, ballkoni. Kompleksi ka punime cilesore dhe kubature te rregullt. Kompleksi Foleja e Gjelbër ofron standartin e ri të banesës me gjithë cilësitë e nevojshme për të jetuarin në komfortin optimal të një banese.Per nje vizite ne prone na kontaktoni!

Enea Ajasllari
Enea Ajasllari
Future Home Property +