Shitet, Vilë, Myslym Shyri

1,000,000 €

ID: OPP11147
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiVilla
  • IDOPP11147
  • Siperfaqja480m2
  • Kat
  • Numri i dhomave6
  • Tualete5
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime217

Pershkrimi

Shitet vilë tek "Myslym Shyri". Banesa ka sipërfaqe totale 480 m2. Vila ka strukturë 4 katëshe dhe është e organizuar në 1 ambient ndenjie, ambient gatimi, 5 dhoma gjumi, 5 tualete, 6 ballkone dhe garazhi me 2 poste parkimi (me qepena automatik). Orientimi jug-lindje i mundëson shtëpisë ndriçim gjatë gjithë ditës. Vila është e investuar me sistem chiller dhe panele diellore. Vendodhja e favorshme bën të mundur aksesimin e faciliteteve që ofron zona. Banesa disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për ta vizituar na kontaktoni!

Fatjon Zaimi
Fatjon Zaimi
Future Home Opportunity