Shitet, Apartament 2+1, Bllok

225,750 €

ID: 11149
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiApartment
  • ID11149
  • Siperfaqja108m2
  • Kat10
  • Numri i dhomave3
  • Tualete2
  • Dokumentimi Ne proces hipotekimi
  • Shikime429

Pershkrimi

Shitet, apartament në zonën e Bllokut. Informacion mbi apartamenti: ndodhet në katin e 10 banim me siperfaqe 107.5 m2. Organizimi: Salloni I ndenjes, ambjenti gatimit, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkoni. Apartamenti ka orientim Jug-Perendim disponon punime cilesore dhe kubature te rregullt. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti te jep mundesin e te gjitha faciliteteve ne kohe te shkurter. Per nje vizite ne prone na kontaktoni!

Ilda Ndoni
Ilda Ndoni
Future Home Property +