Shitet, Shtëpi private, Xhamlliku, Tiranë.

70,000 €

ID: plus11152
Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiHouse
  • IDplus11152
  • Siperfaqja107m2
  • Kat1
  • Numri i dhomave3
  • Tualete1
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime792

Pershkrimi

Shitet shtëpi private në Xhamllik buzë rrugës kryesore.
•Shtëpia ka strukturë 1-katëshe dhe sipërfaqe ndërtimi 107m2.
•E organizuar si në vijim: ambjent ndenjie, ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, tualet, oborr.
•Orientimi i tij jug-lindje-perëndim i mundëson shtëpisë ndriçim në pjesën më të madhe të ditës.
•Vendndodhja të ofron lehtësi në aksesimin e avantazheve sipas zonës (qetësinë, sigurinë , ajrin e pastër si dhe është zonë tepër familjare, akses në rrugët kryesore me linjë urbani që të lidh me qendrën e tiranës, shkollë, kopshte, çerdhe, njësi të ndryshme tregtare).
•Ekstra që ofron apartamenti: • me hipotek • kubaturë e rregullt • ndërtim cilësor
•Për ta vizituar na kontaktoni!

Erdi Oshafi
Erdi Oshafi
Future Home Opportunity +