Shitet, Tokë, Vaqarr

180,000 €

ID: plus11154
Alt Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiLand
  • IDplus11154
  • Siperfaqja2000m2
  • Kat
  • Numri i dhomave0
  • Tualete0
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime249

Pershkrimi

Shitet tokë në Vaqarr në afërsi të rrugës kryesore.
Me sipërfaqe totale prej 2000 m2 me çertifikatë pronësie.
Toka është e përshtatshme për ndërtime dhe për aktivitete të ndryshme biznesi.
Opsion ideal investimi.
Për më tepër na kontaktoni!

Dorian Duka
Dorian Duka
Future Home Opportunity +