Shitet, Ambjent, Rruga e Kavajes

1,200,000 €

ID: 11155
Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiCommercial
  • ID11155
  • Siperfaqja600m2
  • Kat0
  • Numri i dhomave0
  • Tualete5
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime284

Pershkrimi

Ambjenti ndodhet në Rrugën e Kavajes.
Informacion mbi Ambjentin: • Kati 0 • Sipërfaqa e ambjenti: 600 m2
• Vertrata xhami • Sistem Aspirimi dhe Kondicionimi • Qepena elektronike • 5 Tualet.
Opsion ideal per investim.
Për ta vizituar na kontaktoni!

Enerik Myftaraj
Enerik Myftaraj
Future Home Property +