Qera, Apartament 4+1, Rruga e Kavajës

600 € /muaj

ID: OPP11162
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiApartment
  • IDOPP11162
  • Siperfaqja138m2
  • Kat4
  • Numri i dhomave5
  • Tualete2
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime212

Pershkrimi

Jepet me qera apartament 4+1 tek "Rruga e Kavajës" pranë xhamisë "Dine Hoxha". Apartamenti ndodhet në katin e 4 banim të një pallati të ri 7 katësh. Apartamenti ka sipërfaqe totale prej 138 m2 dhe është i organizuar në një sallon ndenjie, ambient gatimi,4 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone. Apartamenti është i pa mobiluar. Orientimi veri-lindje i mundëson shtëpisë ndriçim përgjatë gjithë ditës. Vendodhja e favorshme bën të mundur aksesimin e faciliteteve që ofron zona. Apartamenti është i pajisur me dokumentacion të rregullt hipotekor. Për ta vizituar na kontaktoni!

Ervis Kraba
Ervis Kraba
Future Home Opportunity