Shitet, Vilë, Rruga Jordan Misja

380,000 €

ID: OPP11163
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiVilla
  • IDOPP11163
  • Siperfaqja340m2
  • Kat
  • Numri i dhomave7
  • Tualete4
  • Dokumentimi Ne proces hipotekimi
  • Shikime241

Pershkrimi

Shitet vilë tek rruga "Jordan Misja". Banesa ka sipërfaqe totale 340 m2. Vila ka strukturë 3 Katëshe dhe është e organizuar në 1 ambient ndenjie, ambient gatimi, 6 dhoma gjumi, 4 tualete, 3 ballkone dhe magazina e dyqani. Orientimi jug-lindje i mundëson shtëpisë ndriçim gjate gjithë ditës. Vila është pjesërisht e mobiluar. Vendodhja e favorshme bën të mundur aksesimin e faciliteteve që ofron zona. Banesa është në proces hipotekimi. Për ta vizituar na kontaktoni!

Klodian Sinani
Klodian Sinani
Future Home Opportunity