Qera, Vilë, Rruga Jordan Misja

1,650 € /muaj

ID: OPP11165
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiVilla
  • IDOPP11165
  • Siperfaqja340m2
  • Kat
  • Numri i dhomave7
  • Tualete4
  • Dokumentimi Ne proces hipotekimi
  • Shikime193

Pershkrimi

Jepet me qera vilë tek rruga "Jordan Misja". Banesa ka sipërfaqe totale 340 m2. Vila ka strukturë 3 Katëshe dhe është e organizuar në 1 ambient ndenjie, ambient gatimi, 6 dhoma gjumi, 4 tualete, 3 ballkone dhe magazina e dyqani. Orientimi jug-lindje i mundëson shtëpisë ndriçim gjate gjithë ditës. Vila është pjesërisht e mobiluar. Vendodhja e favorshme bën të mundur aksesimin e faciliteteve që ofron zona. Banesa është në proces hipotekimi. Për ta vizituar na kontaktoni!

Enkeled Kullaj
Enkeled Kullaj
Future Home Opportunity