Qera, Apartament 1+1, Rruga Riza Cerova

270 € /muaj

ID: OPP11166
Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiApartment
  • IDOPP11166
  • Siperfaqja65m2
  • Kat6
  • Numri i dhomave2
  • Tualete1
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime682

Pershkrimi

Jepet me qera apartament 1+1 tek "Rruga Riza Cërova" pranë "Shkollës së Kuqe". Apartamenti ndodhet në katin e 6 banim. Apartamenti ka sipërfaqe totale prej 65 m2 dhe është i organizuar në një sallon ndenjie, ambient gatimi, 1 dhomë gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Apartamenti është i mirë mobiluar. Orientimi veri-lindje-perëndim i mundëson shtëpisë ndriçim përgjatë gjithë ditës. Vendodhja e favorshme bën të mundur aksesimin e faciliteteve që ofron zona. Apartamenti është i pajisur me dokumentacion të rregullt hipotekor. Për ta vizituar na kontaktoni!

Aliona Totaj
Aliona Totaj
Future Home Opportunity