Shitet, Vile, Lezhe

90,000 €

ID: 11168
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiVilla
  • ID11168
  • Siperfaqja300m2
  • Kat
  • Numri i dhomave0
  • Tualete
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime221

Pershkrimi

Shitet vilë në Lezhë . Vila ka strukturë 2 katëshe me sipërfaqe totale 300 m2. Vila është e organizuar: kati I 1 eshte open space, kati I 2 në sallon ndenje, ambjent gatimi, 3 dhoma gjumi, 2 tualet me dritare dhe ballkoni i bollshëm. Orientimi jug, lindje dhe perëndim i mundëson shtëpisë ndriçim përgjatë gjithë ditës. Vila shitet e mobiluar shumë mirë dhe disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për ta vizituar na kontaktoni!

Esidian Zeqa
Esidian Zeqa
Future Home Property