Shitet, Apartament 2+1, Blloku, Tiranë

250,000 €

ID: 11170
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiApartment
  • ID11170
  • Siperfaqja113m2
  • Kat4
  • Numri i dhomave3
  • Tualete2
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime2024

Pershkrimi

Apartamenti ndodhe ne zonën e Bllokut, Tiranë. Informacion mbi apartamentin: • Kati i 4 • Sipërfaqa e apartamentit: 113 m2 Organizimi: • Salloni I ndenjes • Ambjenti gatimit • 2 Dhoma gjumi • 2 Tualete me dritare • Ballkoni. Apartamenti shitet I mobiluar dhe disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. • Orientim Jug-Perëndim • Ndërtim i Ri • Kubature e rregullt. • Punime cilësore. Zona ku ndodhet apartameni është e qetë dhe e preferuar per banim gjithashtu të jep mundësin e te gjitha faciliteteve ( Kopsht, Shkolla, Qendra spitalore, qendra tregtare, transportit urban etj.) në kohë të shkurtër. Per një vizitë në prone na kontaktoni!

Enea Ajasllari

Enea Ajasllari

+355694266028