Qera, Vilë, TEG
Qera, Vilë, TEG
Qera, Vilë, TEG
Qera, Vilë, TEG
Qera, Vilë, TEG
Qera, Vilë, TEG
Qera, Vilë, TEG
Qera, Vilë, TEG

Pershkrimi

Jepet me qera vilë tek kompleksi "Sun Rise". Vila ka strukturë 2 katëshe. Banesa ka sipërfaqe totale 100 m2, është e organizuar në një sallon të bollshëm, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi 2 tualete dhe 2 ballkone. verandë dhe oborr. Shtëpia është totalisht e mobiluar. Vila disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Orientimi i mië bën të mundur që të jetë e ndriçuar gjate gjithë ditës.Vendodhja e favorshme bën të mundur aksesimin e faciliteteve që ofron zona. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Villa
OPP11172
100 m2
3
2
Ka Hipoteke
2019-06-29

Adresa

Kompleksi Sun Rise
Albania
Tirana
TEG

Prona te ngjashme

Shitet, Lokal,Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit Tirana ID: PRI14373
60 m2 2 -1
400,000 €

Shitet,Apartament 1+1,Unaza e Re

Unaza E Re Tirana ID: future14372
60.6 m2 1 1 1
55,000 €

Qera, Ambient, Rruga e Kavajes

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania Tirana ID: Pro14371
87 m2 1 2
550 € /muaj