Shitet, Apartament 2+1, 21 Dhjetori, Kompleksi Kontakt

94,000 €

ID: 11177
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiApartment
  • ID11177
  • Siperfaqja92m2
  • Kat8
  • Numri i dhomave3
  • Tualete1
  • Dokumentimi Ne proces hipotekimi
  • Shikime1368

Pershkrimi

Apartamenti ndodhet në zonën e 21 Dhjetorit, Rruga Artan Lenja tek Kompleksi Kontakt. Informacion mbi apartamentin: • Kati i 8 banim • Sipërfaqa e apartamentit: 92.3 m2 . Apartamenti disponon: • Salloni i Ndenjes dhe Ambjenti gatimit te mobiluara me arkitekt • 2 dhoma gjumi • 2 Tualete • Ballkoni • Sistem Kapot kunder nxehtesise dhe lageshtise. • Punime cilesore • Kubature e rregullt. Shitet i mobiluar ne vleren e 5000 euro shtese. Zona ku ndodhet apartamenti është e qetë dhe e preferuar per banim gjithashtu të jep mundësine e te gjitha faciliteteve ( Kopesht, Shkolla, Qendra spitalore, qendra tregtare, transportit urban etj.) në kohë të shkurtër. Per një vizitë në prone na kontaktoni!

Ervin Uzuni
Ervin Uzuni
Future Home Property