Shitet, Apartament 1+1, Restorant Durrësi

52,000 €

ID: OPP11179
Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiApartment
  • IDOPP11179
  • Siperfaqja65m2
  • Kat1
  • Numri i dhomave2
  • Tualete1
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime324

Pershkrimi

Shitet apartament 1+1 tek "Restorant Durrësi", rruga "Ferit Xhajko" Apartamenti ndodhet në katin e 1 banim. Apartamenti ka sipërfaqe totale prej 65 m2 dhe është i organizuar në një sallon ndenjie, ambient gatimi, 1 dhomë gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Apartamenti është i mirë mobiluar. Orientimi veri-lindje i mundëson shtëpisë ndriçim përgjatë gjithë ditës. Vendodhja e favorshme bën të mundur aksesimin e faciliteteve që ofron zona. Apartamenti është i pajisur me dokumentacion të rregullt hipotekor. Për ta vizituar na kontaktoni!

Fatjon Zaimi
Fatjon Zaimi
Future Home Opportunity