Shitet, Apartament 1+1, Rruga 5 Maji

57,000 €

ID: OPP11183
Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiApartment
  • IDOPP11183
  • Siperfaqja68m2
  • Kat4
  • Numri i dhomave2
  • Tualete1
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime602

Pershkrimi

Shitet apartament 1+1 tek rruga "5 Maji". Apartamenti ndodhet në katin e 4 banim. Apartamenti ka sipërfaqe totale prej 68 m2 dhe është i organizuar në një sallon ndenjie, ambient gatimi, 1 dhomë gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Apartamenti është i mirë mobiluar. Orientimi veri-lindje i mundëson shtëpisë ndriçim përgjatë gjithë ditës. Vendodhja e favorshme bën të mundur aksesimin e faciliteteve që ofron zona. Apartamenti është i pajisur me dokumentacion të rregullt hipotekor. Për ta vizituar na kontaktoni!

Klodian Sinani
Klodian Sinani
Future Home Opportunity