Shitet, Apartament 1+1, Shkolla e Bashkuar

39,000 €

ID: OPP11186
Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiApartment
  • IDOPP11186
  • Siperfaqja57m2
  • Kat3
  • Numri i dhomave2
  • Tualete1
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime461

Pershkrimi

Shitet apartament 1+1 tek "Shkolla e Bashkuar". Apartamenti ndodhet në katin e 3 banim të një pallati ekzistues (parafabrikat). Apartamenti ka sipërfaqe totale prej 57 m2 dhe është i organizuar në një sallon ndenjie, ambient gatimi, 1 dhomë gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Apartamenti është i pamobiluarr. Orientimi perëndim-jug i mundëson shtëpisë ndriçim përgjatë gjithë ditës. Vendodhja e favorshme bën të mundur aksesimin e faciliteteve që ofron zona. Apartamenti është i pajisur me dokumentacion të rregullt hipotekor. Apartamenti nuk shitet me kredi. Për ta vizituar na kontaktoni!

Ergys Kucana
Ergys Kucana
Future Home Opportunity