Shitet, Vilë, TEG

200,000 €

ID: OPP11188
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiVilla
  • IDOPP11188
  • Siperfaqja100m2
  • Kat
  • Numri i dhomave3
  • Tualete2
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime236

Pershkrimi

Shitet vilë tek kompleksi "Sun Rise". Vila ka strukturë 2 katëshe. Banesa ka sipërfaqe totale 100 m2, është e organizuar në një sallon të bollshëm, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi 2 tualete dhe 2 ballkone. verandë dhe oborr. Shtëpia është totalisht e mobiluar. Vila disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Orientimi i mië bën të mundur që të jetë e ndriçuar gjate gjithë ditës.Vendodhja e favorshme bën të mundur aksesimin e faciliteteve që ofron zona. Për ta vizituar na kontaktoni!

Fatjon Zaimi
Fatjon Zaimi
Future Home Opportunity