Qera, Apartament 2+1, Medreseja

205 € /muaj

ID: OPP11209
Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiApartment
  • IDOPP11209
  • Siperfaqja70m2
  • Kat3
  • Numri i dhomave3
  • Tualete1
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime147

Pershkrimi

Jepet me qera apartament 2+1 tek "Medreseja". Apartamenti ndodhet në katin e 3 banim (jo i fundit) të një pallati ekzistues. Apartamenti ka sipërfaqe totale prej 70 m2 dhe është i organizuar në një sallon ndenjie, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 1 tualetedhe 1 ballkon. Apartamenti është pjesërisht i mobiluar. Orientimi jug-perëndim i mundëson shtëpisë ndriçim përgjatë gjithë ditës. Apartamenti është i investuar me sistem kapot dhe dritare dopio xham. Vendodhja e favorshme bën të mundur aksesimin e faciliteteve që ofron zona. Për ta vizituar na kontaktoni!

Besar Rrustemaj
Besar Rrustemaj
Future Home Opportunity