Qera, Apartament 2+1, Restorant Durresi

350 € /muaj

ID: OPP11210
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiApartment
  • IDOPP11210
  • Siperfaqja139m2
  • Kat5
  • Numri i dhomave3
  • Tualete0
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime221

Pershkrimi

Jepet me qera apartament 2+1 tek "Restorant Durrësi". Apartamenti ndodhet në katin e 5 banim të një pallati të ri. Apartamenti ka sipërfaqe totale prej 139 m2 dhe është i organizuar në një sallon ndenjie, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 2 ballkone. Apartamenti është i mobiluar dhe i investuar me kondicioner. Orientimi lindje-perëndim i mundëson shtëpisë ndriçim përgjatë gjithë ditës. Vendodhja e favorshme bën të mundur aksesimin e faciliteteve që ofron zona. Për ta vizituar na kontaktoni!

Aliona Totaj
Aliona Totaj
Future Home Opportunity