Qera, Apartament 1+1, Rruga Zenel Baboçi

245 € /muaj

ID: OPP11211
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiApartment
  • IDOPP11211
  • Siperfaqja77m2
  • Kat3
  • Numri i dhomave2
  • Tualete0
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime73

Pershkrimi

Jepet me qera apartament 1+1 tek rruga "Zenel Baboçi" pranë shkollës së muzikës. Apartamenti ndodhet në katin e 3 banim të një pallati të ri. Apartamenti ka sipërfaqe totale prej 77 m2 dhe është i organizuar në një sallon ndenjie, ambient gatimi, 1 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Apartamenti është i mobiluar. Orientimi perëndim i mundëson shtëpisë ndriçim përgjatë gjithë pasdites. . Vendodhja e favorshme bën të mundur aksesimin e faciliteteve që ofron zona. Për ta vizituar na kontaktoni!

Besar Rrustemaj

Besar Rrustemaj

+355697015469