Qera, Apartament 1+1, Rruga e Barrikadave

300 € /muaj

ID: OPP11212
Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiApartment
  • IDOPP11212
  • Siperfaqja80m2
  • Kat3
  • Numri i dhomave2
  • Tualete1
  • Dokumentimi Ne proces hipotekimi
  • Shikime254

Pershkrimi

Jepet me qera apartament 1+1 tek "Rruga e Barrikadave" pranë gjimnazit "Sami Frashëri". Apartamenti ndodhet në katin e 3 banim të një pallati të ri. Apartamenti ka sipërfaqe totale prej 80 m2 dhe është i organizuar në një sallon ndenjie, ambient gatimi, 1 dhomë gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Apartamenti është i pamobiluar. Orientimi perëndim-veri i mundëson shtëpisë ndriçim përgjatë gjithë pasdites. Vendodhja e favorshme bën të mundur aksesimin e faciliteteve që ofron zona. Për ta vizituar na kontaktoni!

Ervis Kraba
Ervis Kraba
Future Home Opportunity