Shitet, Apartament 4+1, Liqeni i Thatë, Tiranë.

230,000 €

ID: PRI+11223
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiApartment
  • IDPRI+11223
  • Siperfaqja184m2
  • Kat6
  • Numri i dhomave5
  • Tualete2
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime312

Pershkrimi

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Liqenit të Thatë • Informacion mbi apartamentin: • Kati 6 banim • Sipërfaqja e apartamentit : 184 m2 • Apartamenti disponon: • Salloni i ndenjes • Ambjenti i Gatimit •4 Dhoma gjumi • 2 Tualete • 1 Ballkon • Verandë • I investuar • I mobiluar • Me parket • Sistem kondicionimi • Ashensor • Disponon certifikatë pronësie • Zonë e aksesueshme në qytet dhe e preferuar për banim • Për ta vizituar na kontaktoni!

Olges Dervishaj
Olges Dervishaj
Future Home Priority +