Shitet, Apartament 2+1, Rruga e Dibrës

118,450 €

ID: OPP11229
Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiApartment
  • IDOPP11229
  • Siperfaqja103m2
  • Kat4
  • Numri i dhomave3
  • Tualete1
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime230

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1 tek "Kompleksi Halili" në rrugën e Dibrës . Apartamenti ndodhet në katin e 4 banim të një pallati të ri. Apartamenti ka sipërfaqe totale prej 103 m2 dhe është i organizuar në një sallon ndenje, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon. Vendodhja e favorshme bën të mundur aksesimin e faciliteteve që ofron zona. Apartamenti disponon të gjitha orientimet. Apartamenti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për ta vizituar na kontaktoni!

Klodian Sinani
Klodian Sinani
Future Home Opportunity