Shitet, Apartament 2+1, Shkozë, Tiranë

60,000 €

ID: OPP+18490
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiApartment
  • IDOPP+18490
  • Siperfaqja116m2
  • Kat1
  • Numri i dhomave2
  • Tualete2
  • Dokumentimi Ne proces hipotekimi
  • Shikime118

Pershkrimi

Shitet, Apartament 2+1, në Shkozë.
Informacion mbi pronën:
• Sipërfaqja totale: 116 m2.
• Kati i 1-rë.
• Orientim veri-perëndim.
Organizimi:
Ambjent ndenjie, ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon.
Cilësime të tjera:
• Totalisht i investuar
• Bosh
• Ndërtim i ri.
• Në proces hipotekimi.
• Sipërfaqe e shfrytëzuar në maksimum dhe organizim perfekt.
• Punime cilësore.
• Ndriçim natyral.
• Me ashensor.
Për ta vizituar na kontaktoni

Genti Polisi
Genti Polisi
Future Home Opportunity +