Shitet, Vilë, Vorë

150,000 €

ID: OPP11234
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiVilla
  • IDOPP11234
  • Siperfaqja411m2
  • Kat
  • Numri i dhomave7
  • Tualete3
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime302

Pershkrimi

Shitet vilë në "Vorë". Banesa ka sipërfaqe totale 411 m2. Vila ka strukturë 3 Katëshe dhe është e organizuar në 3 ambiente ndenjie, 2 ambiente gatimi, 4 dhoma gjumi, 4 tualete, 3 ballkone dhe garazhi. Vila disponon të gjitha orientimet. Vila është e mobiluar. Vendodhja e favorshme bën të mundur aksesimin e faciliteteve që ofron zona. Banesa disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për ta vizituar na kontaktoni!

Klodian Sinani
Klodian Sinani
Future Home Opportunity