Shitet, Apartament 1+1, Medreseja

56,000 €

ID: OPP11235
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiApartment
  • IDOPP11235
  • Siperfaqja57m2
  • Kat1
  • Numri i dhomave2
  • Tualete1
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime345

Pershkrimi

Shitet apartament 1+1 tek 'Medreseja'. Apartamenti ndodhet në katin e 1 banim të një pallati ekzistues. Apartamenti ka sipërfaqe totale prej 57 m2 dhe është i organizuar në një sallon ndenjie, ambient gatimi, 1 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Apartamenti është i pa mobiluar. Vendodhja e favorshme bën të mundur aksesimin e faciliteteve që ofron zona. Për ta vizituar na kontaktoni!

Fatjon Zaimi
Fatjon Zaimi
Future Home Opportunity