Shitet, Apartament 2+1, Pas Universitetit Europian

107,730 €

ID: 11246
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiApartment
  • ID11246
  • Siperfaqja102.6m2
  • Kat10
  • Numri i dhomave0
  • Tualete
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime425

Pershkrimi

Shitet apartament në zonën e 21 Dhjetorit pas Universitetit Europian. Apartamenti ndodhet në katin e 10 banim dhe ka sipërfaqe totale prej 102.6 m2. Apartamenti ka një orientim jug-lindje, shitet bosh dhe disponon certifikate pronësie. Organizimi: Salloni Ndenjes, Ambjenti gatimi, 2 dhoma gjumi, Tualeti, Ballkoni • Vendndodhja mjaft e mire e apartamenit te ofron mundesine e te gjitha lehtesirave ne kohe te shkurter. Per ta vizituar na kontaktoni!

Fisnik Veisllari
Fisnik Veisllari
Future Home Property