Shitet, Apartament 2+1, Rruga Zenel Baboci

100,000 €

ID: OPP11249
Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiApartment
  • IDOPP11249
  • Siperfaqja90m2
  • Kat2
  • Numri i dhomave3
  • Tualete2
  • Dokumentimi Ne proces hipotekimi
  • Shikime441

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1 tek rruga "Zenel Baboçi" pranë Qendrës . Apartamenti ndodhet në katin e 2 banim të një pallati të ri (ndërtuar në vitin 2017). Apartamenti ka sipërfaqe totale prej 90 m2 dhe është i organizuar në një sallon ndenje, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 1 tualete dhe 2 ballkone. Vendodhja e favorshme bën të mundur aksesimin e faciliteteve që ofron zona siç është afërsia me qendrën, daljet në disa rrugë kryesore ("Rruga e Dibrës", rruga "Siri Kodra"dhe "Rruga e Barrikadave"). Orientimi Veri-perëndim i mundëson shtëpisë ndriçim përgjatë gjithë ditës. Apartamenti është në proces hipotekimi. Për ta vizituar na kontaktoni!

Besar Rrustemaj
Besar Rrustemaj
Future Home Opportunity