Qera, Apartament 2+1, Rruga 5 Maji

400 € /muaj

ID: OPP11250
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiApartment
  • IDOPP11250
  • Siperfaqja81m2
  • Kat4
  • Numri i dhomave3
  • Tualete1
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime156

Pershkrimi

Jepet me qera apartament 2+1 tek rruga "5 Maji". Apartamenti ndodhet në katin e 4 banim të një pallati të ri. Apartamenti ka sipërfaqe totale prej 81 m2 dhe është i organizuar në një sallon ndenjie, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Apartamenti është i mobiluar. Apartamenti ka ndriçim përgjatë gjithë ditës. Për ta vizituar na kontaktoni!

Fatjon Zaimi
Fatjon Zaimi
Future Home Opportunity