Shitet, Ambient, Rruga 5 Maji

300,000 €

ID: OPP11254
Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiCommercial
  • IDOPP11254
  • Siperfaqja400m2
  • Kat2
  • Numri i dhomave0
  • Tualete2
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime190

Pershkrimi

Shitet ambient tek '5 Maji'. Ambienti është i pozicionuar në katin 2 të një pallati të ri me sipërfaqe 400 m2. Ambienti ka fasadë xhami, është i organizuar në 1 zyrë, 2 tualete dhe ambienti open space. Ambienti ndodhet buzë rrugës kryesore dhe ka hyrje më vete. Objekti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për ta vizituar na kontaktoni!

Fatjon Zaimi
Fatjon Zaimi
Future Home Opportunity