Qera,Apartament 1+1,Rruga e Elbasanit

1,200 € /muaj

ID: al11256
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiApartment
  • IDal11256
  • Siperfaqja142.5m2
  • Kat2
  • Numri i dhomave0
  • Tualete0
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime281

Pershkrimi

Apartamenti është i pozicionuar te Rruga e Elbasanit, te Ambasador 2. Informacion mbi apartamentin: • Kati 2 banim • Sipërfaqja e apartamentit : 142.5 m2. Apartamenti është totalisht i mobiluar dhe disponon: • Salloni Ndenjes • Ambjenti i gatimit • 1 dhomë gjumi • Tualeti •1 Depo • Korridor shpërndarës • Depo • Garderobë • Parket • Pallat i ri • Ashensor • 2 poste parkimi në katin -2 • Zonë e aksesueshme në qytet dhe e preferuar për banim. Për ta vizituar na kontaktoni!

Pranvera Kryeziu
Pranvera Kryeziu
Future Home Integrity